top of page

- Yeriniz neresi?


+ Dükkan, ofis vb. bir yerimiz yok; yerimize gelip kiralayamıyorsunuz. Zaten gerek de yok çünkü cihazı adresinize biz teslim edip yine adresinizden biz teslim alıyoruz :)

- Cihazla beraber hangi oyunlar geliyor?

+ Bütün cihazlarımızda FIFA 23 ve God of War: Ragnarök her zaman yüklüdür. Bu iki oyun haricinde portföyümüzden tercih ettiğiniz oyunları indirmeniz gerekebilir (tamamen ücretsizdir). Yine bu iki oyun haricinde cihazda yüklü olup istemediğiniz oyunlar varsa hafızadan silebilirsiniz.

- İstanbul’un her yerine kiralama hizmeti sunuyor musunuz?

+ Hizmet Bölgelerimiz sayfamızdan hizmetimiz olan ilçelerimizi ve hizmetimiz olmayan ilçelerimizi görüntüleyebilirsiniz.

- Kiralama sürecinde veya cihazda bir problem yaşandığında ne oluyor?


+ Diğer bütün kiralama hizmetlerinde (araba, ev vb.) olduğu gibi kiralama sözleşmemiz bulunmaktadır. Yaşanan durum doğrultusunda sözleşme kapsamı incelenerek ilerleme sağlanır.

- Ekstra kol ücreti var mı?

+ Kiralama ücretlerimize 2 kol dahildir. 4 kollu kiralamalarda ekstra ücret alınır.

- Cihazlar dezenfekte ediliyor mu?

+ Tüm ekipmanlarımız (PS 5, kollar ve oyunlar) her kiralama sonrası özenle temizlenmektedir. Ayrıca çalışanlarımız maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede özen göstermektedir.

- Kiralama süreleriniz nelerdir?

+ 3 günlük ve haftalık olmak üzere 2 kiralama paketimiz mevcuttur. Mevcut kiralama paketlerimizin haricindeki talepleriniz için 0(551) 944 37 78 numaralı hattımız üzerinden arayarak veya WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

- Kaç oyun hakkım var?

+ Portföyümüzün tamamı kullanımınıza açıktır. Dilediğiniz oyunları sayı sınırı olmaksızın tamamen ücretsiz şekilde indirip oynayabilirsiniz.

- Bir günlük kiralayabilir miyim?

+ 2 kollu PS 5 kiralamalarında 3 günden kısa süreli kiralamalarda 3 günlük ücret alınır, herhangi bir indirim yapılmaz.

+ 4 kollu PS 5 veya yalnızca DualSense kol kiralamalarında ise 7 günden kısa süreli kiralamalarda 7 günlük ücret alınır, herhangi bir indirim yapılmaz.

- Ücreti nasıl ödeyebilirim?


+ Ücreti eft/havale yoluyla veya nakit olarak cihaz tesliminde alıyoruz.

bottom of page